Tegnap este étteremben vacsiztunk, ma pedig útközben vettem gyorsan "valamit". Ilyen az, ha tudja az ember lánya, hogy mit ehet. Vagy hogy hol. #nocheating #eatgoodfeelgood #inzulinrezisztencia #salad #stopsugar
by stopsugarblog 6 years ago | via Instagram