,,To będą piękne święta" kto zna serię Stację Jagodno? Dziś szary i ponury dzień. Wracam do sobotnich porządków ale tak myślę, czy kawa nie jest teraz bardziej mi potrzebna. Miłego dnia ???? #tobędąpiękneświęta #karolinawilczyńska #stacjajagodno #czwarta
by czytamitu 6 years ago | via Instagram

Conheça os melhores critérios na altura de comprar um vinho - este sábado em mais uma Saturday Wine Club Session @theyeatman ???? Mais informações e reservas em www.eventos.theyeatman.com ???? #theyeatman #hotel #winelover #wine #winetasting #travel #por
by theyeatman 8 years ago | via Instagram

Spring has finally arrived and the new “The Restaurant Michelin Star” menu too. ???? #theyeatman #foodie #michelinstar #twomichelinstars #porto #portugal #gaia #travel #hotels #hotel #traveler #restaurante #restaurant #food #foodporn #foodphotography #in
by theyeatman 8 years ago | via Instagram