" - Что может быть лучше в такую погоду, чем иметь рядом человека, который тебя согреет? - Пицца ???? ???"
post from @ornella.nev
______________________________________________Вот тут мы бы предложили комбо, а еще лучше - собраться целой компанией. И еще
Happy Sunday! ???? headed out on a photo shoot to capture some of my favorite Connecticut Front Doors for a blog post. The warmer weather has encouraged people to put out their planters - they’re all so gorgeous! ???? Also, I’ve been crushing on bandanas
I woke up at 5:30am (still adjusting to the time difference) and captured this Sedona Sunrise. We have a pretty spectacular view from our room, I am pinching myself that I get to wake up to this for the next few days. I loved the little yellow lights in t