Az első részt imádtam, (a blogon bejegyzést is olvashattok róla ⤴) így muszáj volt a folytatásra is rávetnem magam. Nem csalódtam benne, de annyira magával ragadó sem volt, mint az Árulás csókja. Mindenestre egy jó olvasmányként könyvelem el, és istenem,
Friday mood and also because we have 20% off entire site! Use code THANKSMOM at checkout. ⠀
Shop on www.royaltyforme.com
Currently crushing on these details. Shop Embroidery Flood with Frayed Hem on www.royaltyforme.com ⠀