Az első részt imádtam, (a blogon bejegyzést is olvashattok róla ⤴) így muszáj volt a folytatásra is rávetnem magam. Nem csalódtam benne, de annyira magával ragadó sem volt, mint az Árulás csókja. Mindenestre egy jó olvasmányként könyvelem el, és istenem,
by konyvekszarnyan 8 years ago | via Instagram


Friday mood and also because we have 20% off entire site! Use code THANKSMOM at checkout. ⠀ Shop on www.royaltyforme.com
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram

Currently crushing on these details. Shop Embroidery Flood with Frayed Hem on www.royaltyforme.com ⠀
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram