Natura???? kocham ją, i to przez nią i jednocześnie dzięki niej, leniuchuje jak tylko się da????????????
Kiedyś może nie miałam na to czasu, może nie dorosłam, nie widziałam tych wszystkich drobiazgów natury, a może widziałam, ale nie dostrzegałam ich tak
¡Buenos días CharHadas! Si sois de las que os habéis quedado en casa estas vacaciones para aprovechar y hacer algún cambio en casa, os queremos enseñar algunas ideas para los pequeños rincones del salón. ¡Qué monada de butaca! ¿Os gusta el estilo blanco y