Dnes jsem byla pozvaná na otevření @amorino_cz v @centrumchodov a ochutnala jsem plno příchutí! Za mě vede mango, černý rybíz, kokos a malina- úplně perfektní!!???? Kterou máš nejradši ty????? A víte co je skvělý? Že růžičku vám udělají z kolika příchutí
by luciesumova 8 years ago | via Instagram



The hike from Mui Wo to Silvermine Waterfall is a great one for families! #expatlivinghk
by expatlivinghk 8 years ago | via Instagram