Ab sofort kannst Du Deinen Whey Protein-Vorrat zu unschlagbaren Preisen aufstocken. ????????????
Die 900 g-Dose gibt es zum Einzelpreis von 16,99 € statt 18,99 €. Entscheidest Du Dich für das Viererpack, bezahlst Du sogar nur 13,75 € pro Dose. ????
Die 2
Είναι αφράτο σαν μπριός ,στην γεύση θυμίζει ρολάκια κανέλας και μοσχοβολάει κανέλα ,είναι ιδανικό για τον πρωινό σας καφέ .Τα υλικά πολύ απλά υπάρχουν σε όλα τα σπίτια,η διαδικασία παρασκευής του είναι παιχνίδι και θα το απολαύσετε μέχρι τέλους. Κέικ Ριγέ