Siadam, myślę, że coś na bloga napiszę... A tu zwierzaki złaknione miłości... No Świnka nie może być gorsza od Papugi, więc też twardo pcha się na ramię. Nie wspomnę o konieczności miziania obu stworzonek i wymuszanych na mnie buziakach! A Wy czytacie c
by rosa.czyta 8 years ago | via Instagram