Dobry wieczór! ???? Oglądaliście dzisiaj mecz? Ja dzisiaj niestety nie mogłam, bo miałam kolokwium zaliczeniowe, ale z tego co słyszałam, to może i lepiej. ???????? Tak czy inaczej trzymam kciuki za naszych i oby w niedzielę było lepiej. ????????????????⚽
by domsonczyta 8 years ago | via Instagram