Witajcie. Dziś za oknem pochmurno, portale krzyczą o porażce piłkarzy w 4k. A ja przywołuje ciepłe dni z moimi etui na telefon od @etuocases. Wybrałam takie kolorowe bo lubię motyw kwiatowy. A jak u was dziś samopoczucie?
Na hasło instaznizka dostaniecie
Peek-a-boo, it’s us! Thanks to all our followers for joining us on this Instagram journey. We ???? you! - #MattandJuliette