Hello Saturday! Co dobrego dziś jedliście na śniadanie? U nas ostatnio tradycyjnie naleśniki tym razem z porzeczką ???????? Tyle ich narobiłam, ze spodziewajcie się ich tutaj też jutro ???? Dziś mam przedpołudnie w kuchni, właśnie pieką się miniserniczki
by mieszkanie.marzen 7 years ago | via Instagram