Czy i Wy w piątek 13 zawsze macie pecha? Mój dzień rozpoczął się niezwykle źle, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej... Jeśli pech nie będzie ciągnął się za mną cały dzień, wieczorem będzie nowy tutorial. ???? #piątek13 #fridaythe13th #friday1
by agatawelpa 7 years ago | via Instagram

NEW: A Heart-Shaped Chocolate Strawberry Cake for you and your main squeeze (includes ???????? spouse, BF/GF, BFF, self. ????) ???? RECIPE is #ontheblog --> http://www.girlversusdough.com/2017/02/13/heart-shaped-chocolate-strawberry-cake/ #linkinprofile
by girl_versus_dough 9 years ago | via Instagram