Witajcie. Wczoraj wszystko się zaczęło. Meble odstawienie, podłogi zabezpieczone i jest moc. Tak, tak zaczynam remont. A że gorąco to sięgam po radler warke zero, bez alkoholu za to z moją ulubioną mięta. A wy jakie macie plany na weekend? . . #warkaradle
by burszka 7 years ago | via Instagram