Podkręcam codzienność smakami, kolorami i zapachami z natury. Sierpniowe popołudnia w półcieniu, na kocyku, pośród natury z dodatkiem owoców, przekąsek i arbuzowego Somersby? Piękniej być nie może ???? Uwielbiam ten letni i bestroski stan ???????????? Jak
by kamilalibelula 7 years ago | via Instagram