Mimo, że lubię sobie podłubać przy realizmie, to jednak czasem czuję potrzebę, wyżycia się na kartce...Taki właśnie jest ten rysunek - ma pewne błędy, nie jest wypieszczony, ale widać na nim moje emocje. Mam nadzieję, że mimo wszystko się Wam spodoba ????
by artopolosis 7 years ago | via Instagram



#Sunday - Winding down by running ????????‍♀️, people watching and sunset viewing ???? #metime #sunset #sunsetphotography
by firstl0ve88 8 years ago | via Instagram