Tuhle titulku jste ještě neviděli, co? ???? ..Mě to popravdě nechávalo chladnou, ale včera ráno mi u snídaně došlo, že by mi to asi moje “teen já” neodpustilo a že by bylo fajn mít první vydání něčeho takového doma ????????????????To, že čekal na stánku p
Stitch perfect..Which wash would you pick? Tell us in comments below ????⠀
A little rip and a little floral ????????