Bránou Šumavy bych nazvala klidně i Horažďovice ???????????? Mimo jiné se tam nachází i Černý kafe, kde mají kávu z klatovské pražírny Yemenites ☕️ Dobrá, jen bych ubrala trochu mléka a zapracována na vizuální stránce ☺️ Ale kavárnička pěkná, stejně tak j
Stitch perfect..Which wash would you pick? Tell us in comments below ????⠀
A little rip and a little floral ????????