Ezer éve nem voltam itt...a nyaraim az esküvőkről szólnak. Ezért nincsenek sütik és szép fotók, csak ilyen mobilos képek. ???? De hamarosan itt az ősz és újra beindulok. ???? Lesznek workshopok is, mert sokan kérdeztétek. ???????? Addig pedig kenyerek és
by sutisdobozoom 7 years ago | via Instagram

Details of the day ???? #royaltyforme #denim
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram

Boss ladies wear denim too ???? #royaltyforme #denim
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram

Shoutout to all the mamas! #HappyMothersDay
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram