Żegnaj sierpniu ????????????
Będę tęsknić. Zwłaszcza za ciepłymi wieczorami i pięknym światłem. Ale liczę na wrzesień że jeszcze trochę nas rozpieszcza.
A Wy tęsknicie już za latem ? .
.
.
Goodbye August. You were wonderful. I'll miss you. I'm saying goo
???? #VBF18 Partner Announcement ????
The Vienna Boylesque Festival loves tradition, and a traditional #italian pizza shop around the corner even more. Thank god for their 1 meter #pizza ???? @la_pausa_vienna????- size does matter????
“The Vienna Boylesqu