Valamelyik nap anyukámmal arról beszéltünk, hogy milyen sütit süssek, amit majd a barátnőihez visz el; akkor került szóba az, hogy milyen jó, hogy nem főzelékes blogot kezdtem el írni :D
Erről a képről ugyanez jutott az eszembe... Ebéd után a süti mégisc
E esse tempinho de início de verão ehn!
初夏の季節が一番好き!