Állítólag ma van az utolsó nyári nap. ???? Én epekedve várom a holnapra beígért 15 fokot... ???????????? Ki van még így vele? ☺ · · · #gyeremárősz #nagyonvárlak #menjaludninyár #summeroutfit #stillsummer #whereareyouautumn #palmtreeprint
by fromorsiwithlove 7 years ago | via Instagram