Gdy #jesień za oknem doskwiera trzeba poprawić sobie humor czymś pysznym w kuchni. U mnie dziś królowały #placki bananowe z jabłkami ???????????????????????? A Wy jak radzicie sobie z jesienną pogodą? #placuszki #bananowe #banan #jablko #jesien #pyszne #
by bezblog 7 years ago | via Instagram