Mamy październik!???? W tym miesiącu postanowiłam bardziej przyłożyć się do prowadzenia konta na ig oraz do postów na blogu.Nie dam za wygraną leniuszkowi ???? Czasami zmiany są potrzebne,myślę,że to będzie zmiana na lepsze ???? Miłego dnia!❤ nie dajcie s
by pozytywnie_zblogowana 7 years ago | via Instagram

Sweet indulgences keep us going on #tuesdays #royaltyforme
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram

Details of the day ???? #royaltyforme #denim
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram

Boss ladies wear denim too ???? #royaltyforme #denim
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram