Wieje, leje ???????? a u mnie taki klimacik ✨ Sznur lampek i trzy świeczki, a +100 do przytulności ???? . #cozy #cosy #cozyhome #salon #livingroom #cozylivingroom #livingroomdecor #livingroomdesign #lights #candles #świece #jesień #autumn #autumnvibes #au
by miaudomek 7 years ago | via Instagram