Dzień dobry ????‍♀️ Ale nocka za nami... ja między jednym gradobiciem, a drugim przestawiałam samochód pod wiatę ???? A u Was jak tam, dachów nie zwiało, wszystkie drzewa na swoim miejscu? ???? . #salon #livingroom #livingroomdecor #livingroomdesign #livi
by miaudomek 7 years ago | via Instagram