Tak a je to tu, nastal deň D alebo deň T????. Ale už nebudem nariekať nad mladými časmi, od dnes už len oslavujem tú moju 30-tku ???? (a minimálne aspoň týždeň). Tak na zdravie ????????????. Inak ako ste na tom s Haloweenom????, chodíte niekam, alebo je t
by lifeinpicturesbylu 7 years ago | via Instagram

Nike Air Max 97 x Sweat Kappa ???? Rendez-vous chez @hypeamiens ou sur thehypestore.com ! #nike #nikeshoes #airmax97 #nikeairmax #sneakers #sneakersaddict #kappa #hype #amiens #instagood
by hypeamiens 8 years ago | via Instagram