Ja się bujam po Łodzi, a dla Was na wieczór ładne zdjęcie. I tak w temacie prawdziwości zdjęć na Instagramie - tak, tak właśnie czytam książki w lesie ???? #bardziejlubieksiazki #tv_neatly #tv_stilllife #bookstagramtopasja #igreaders #bookishlove #bookish
by bardziejlubieksiazki 7 years ago | via Instagram