Tylko wróciłam z biegania a tu zaczęło pruszyć. Chwilę później kolega przysłał takie zdjęcie z Lasów Kozłowieckich. Aż zaczęłam żałować, że wybrałam Górki Czechowskie. #jestzima #ichybasięcieszę #byłobiegane #runnerseverywhere #running #loverunning #wint
by kabamaiga 7 years ago | via Instagram