Butonierka, czyli dziurka w lewej klapie marynarki. To do niej wkładamy (lub przypinamy) kwiat ???? . Poszetka powinna trafić do brustaszy, czyli kieszonki znajdującej się na piersi ???? . #pobieramysie #panmłody #panmlody #groomdetails #groomsuits #groom
by pobieramysie 7 years ago | via Instagram