Kochani witajcie w Nowym Roku ✨✨✨
Mam nadzieje że wypoczywacie i rozkoszujecie się ostatkami poświątecznego lenistwa ????
Zastanawiam się jak mi się uda jutro wrócić do normalnego trybu. Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby mniej bolało ?
.
.
.
Welcome to
.
.
- Today's NEW -
.
✔︎ サマーツイードパンツ
[ mr4065 ]
ネイビー モカ アイボリー
.
.
本日20時~販売開始♡
.
.
.
- Today's NEW -
.
✔︎ キャットサングラス
[ mr4066 ]
ブラック ピンク ベージュ
.
.
本日20時~販売開始♡
.
.
.
- Today's NEW -
.
✔︎ 変形シャツ風ブラウス
[ mr4063 ]
ネイビー パープル ブルー
.
.
本日20時~販売開始♡
.