Dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego, że co roku majówkę spędzałam w śniegu ???? np. 3 lata tem moja majówka wyglądała tak ????☃️❄️???????????? #lomnickystit #góry #słowacja #majówka
by iwonakibil_vegetitian 7 years ago | via Instagram