Dokładnie 12 lat temu postanowiliśmy, że warto spędzić życie razem. Od tamtej pory dorobilismy się fajnego Syna, wielu prawdziwych Przyjaciół, świetnych sąsiadów, cudownego Goldena zwanego Mańkiem, zwiedziliśmy kawał świata, poznaliśmy nowe, genialne smak
by mangoimaliny 7 years ago | via Instagram



IDÉE DU JOUR ????: tu prends ta recette de cookies préférée et tu ajoutes un crumble dessus pour un effet crunchy wahou... (si t’as pas de recette de cookies va faire un tour sur mon blog ????) #cestmafournee #cookies #crumble #instagood #instagood #foodb
by cestmafournee 8 years ago | via Instagram