NOVINKY! ???? Lahvičky, i krabičky se konečně sešly! Noční šípkový elixír bude od zítra k mání na našem eshopu! Bude tam i nový Čistící olej. Na Pomněnkový nektar si počkáme na příští týden. Ale aspoň bude do nového školního roku další novinka! #natural
by indivo 6 years ago | via Instagram