Witajcie ❤️ Co dobrego teraz czytacie? Ja ostatnio skończyłam trzeci Tom z trylogii Zyciowi bohaterowie @kbromberg. Trylogia opowiada o trzech braciach Malone i każda część jest zadedykowana jednemu z nich. Ostatnia opowiada o Graysonie - pilocie śmigłowc
by zuzkapisze.pl 6 years ago | via Instagram