Brrrr ????...Mikor reggel kinéztem az ablakon, úgy döntöttem, hogy én mára előveszem a kedvenc melegzoknimat és egy jó meleg, gőzőlgő gyömbér-narancs teával indítom a napomat????☕... Aztán már csak jól folytatódhat ???? Kinek volt hasonló érzése reggel? .
by szinharmonia 6 years ago | via Instagram

Soaking the weekend sun ☀️⠀
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram


Friday mood and also because we have 20% off entire site! Use code THANKSMOM at checkout. ⠀ Shop on www.royaltyforme.com
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram