A opäť začína ďalší nudný týždeň. Človek by si myslel, že to najlepšie, čo ho môže stretnúť je dovolenka, a nakoniec aj tak skončí tak, že sa nudí. Čo je aj môj prípad. Našťastie moja mama ma dostatočne zamestnáva, dnes sme sa teda vybrali do záhrady. Čos
by lili.darknight 6 years ago | via Instagram