Czasem... tak bywa ???? I pewnie dobrze, że tylko "czasem". Przez to umiem doceniać chwille i je celebrować... To #mojczas, do którego nikt nie ma dostępu.... Bo jak to mówią :czasami człowiek musi, inaczej się udusi ???? #reset #relax #odpoczynek #chillo
by walijskie_pichcenie 6 years ago | via Instagram