Pozdrowienia z Shan Vaola nad Zatoką Snów. Od jakiegoś czasu przymierzałam się do przeczytania „Dwóch kart” Agnieszki Hałas, pierwszego tomu dark fantasy „Teatr węży”. A że ostatnio jakoś wszędzie natykam się na pozytywne opinie na temat tej książki, to
by zarzyczka_reads 8 years ago | via Instagram