Część Moliki! ???? Dzisiaj premiera książki "W pułapce" @magdastachula ???? Powiem Wam, że dzisiaj ją zaczęłam i za mną już jakieś 100 stron i jak na razie jestem bardzo zadowolona! ???? Zobaczymy jak będzie dalej, choć jestem dobrej myśli. Macie w planac
by domsonczyta 8 years ago | via Instagram