Kiedy pierwszy raz zakwikwitły w tym roku to uginały sie pod kwieciem.. w moje urodziny. A teraz kwitną drugi raz!!! Uwielbiam:D Kupiony za 5zł na wyporzedaży w LM. #clematis #kwiaty #powojnik #cudo #uwielbiam #love #beutiful
by werciakol 7 years ago | via Instagram