Yesterday I went to eat some sushi before Korean lesson ~~ ???????? 10€ for 12 sushis... And that is the price with student discount of 20%... Everything so expensive here... ????
.
.
.
어제 한국어 수업 전에 수시를 먹었어용???? 핀란드에서 고의 다 너무 비싸요 ㅠㅠ 수시 12개는 12유로 그리고...