Za oknem biało, i choć nie ma słońca to jest fajnie, nie jest zła ta zima ❄☃️⛄ Znacie nową serię @bielenda Botanic Formula i żel który pokazuję? Zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego, nie ma szkodliwych dodatków i jest bardzo przyjemny w stosowan
こんにちは!
メディストア宇都宮PARCO店です!????????
今日紹介するのは!!
.
mini ハートBB
¥2500 tax
.
mini シリーズからハートが出ました????????????????❤️
可愛すぎないカッコいいコーデの方にも付けやすいデザインになってます????????????小さいので誰でもどの場所にでもオススメ出来ます( ´艸`)☘️
プレゼントであげてもいいですね????!
#medistore #メディストア #宇都宮 #パルコ #parco #新作 #ピアス #ハート