Przyszła do mnie dzisiaj przesyłka ( mąż tylko puka się w głowę) od @wydawnictwo.espe ???? Uwielbiam jesień za długie popołudnia kiedy można zaszyć się z książką i kubkiem herbaty. Ta jesień zapowiada się czytająco ???? #czytampolskichautorów #czytambol
by ruda_biblioteczka 6 years ago | via Instagram