Lody, lody dla ochłody! Kto uwielbia tak, jak ja? Nie da się ukryć, ze na takie upały najlepsze są: woda, arbuz i właśnie lody. Od jakiegoś czasu moim hitem stały się właśnie te małe kulki o smaku zielonej herbaty. Choć przyznaje, ze najlepsze jadłam jed
by cococollection 8 years ago | via Instagram

Dare to train differently. Change brings opportunity #Venum #Technical #HongKong #hk #venumtraining #Training #VenumFight #picoftheday #instagood
by venumofficial 8 years ago | via Instagram