Po dwóch mega intensywnych dniach, powoli przyzwyczajamy się do nowego miejsca ???? Rozetka jest zachwycona ????❤️ Błagam tylko pana z Netii: przyjdźcie w końcu zesłać mi internet! ???? #spacer #pasażróży #łódź #lustra #przeprowadzka #padamnatwarz
by inga.blackliner 7 years ago | via Instagram


#Sunday - Winding down by running ????????‍♀️, people watching and sunset viewing ???? #metime #sunset #sunsetphotography
by firstl0ve88 8 years ago | via Instagram