Ezt sikerült ma összedobni sütés címén???????? Múltkor az egyik cukrászdában ott szemezett velem pár #kókuszgolyó , akkor úgy megkívántam. Persze az a sima, klasszik volt, a maga jó kis cukoradagjával, szóval nálam szóba sem jöhetett. Inkább megcsinálom h
by stopsugarblog 6 years ago | via Instagram