Detské srdiečka sú krehké, aj keď to na prvý pohľad nemusí byť vidieť...Mali sme teraz zvláštne obdobie, keď si Olik po svojom zvykal, že chodím do práce. Ráno ho do škôlky odprevádza ocko, popoludní pre neho tiež chodí. Teda okrem piatkov, kedy som doma.
by laskave_varenie 6 years ago | via Instagram

5x beef 5x cheddar 5x bacon 5x joy ????????????????
by erahurka 8 years ago | via Instagram

Red alert ⚠
by erahurka 8 years ago | via Instagram

????????
by erahurka 8 years ago | via Instagram