•Z okazji 14 października zrobiłam sobie prezent i zabrałam się na #spacer po lesie i #grzyby •To celebrate 14th #october I gave a present to myself and took for a walk in the woods . . . #będziekotlet #las #czubajka #kania #forest #nature #daryjesieni #m
by wredna_ruda 6 years ago | via Instagram


#Sunday - Winding down by running ????????‍♀️, people watching and sunset viewing ???? #metime #sunset #sunsetphotography
by firstl0ve88 8 years ago | via Instagram