‼❕‼ Jako właściciela wspaniałego adopciaka nie mogłabym nie wspomnieć o akcji @ekobieca.pl ! ???????? ➡przez najbliższy tydzień robiąc zakupy w drogerii @ekobieca.pl otrzymasz 5% rabatu, a kolejne 5% zostanie przekazane na pomoc dla Schroniska dla Zwi
E esse tempinho de início de verão ehn!
初夏の季節が一番好き!